CARUSALE komandą sudaro visa artilerija savo srities profesionalų: marketingo specialistai, grafikos dizaineriai, 3D dizaineriai, programuotojai, SEO specialistai, žurnalistai, fotografai, video kūrėjai. Bendradarbiaujame su laisvai samdomais profesionalais: fotografais, stilistais, video kūrėjais. Per daugelį metų pavyko atsirinkti patikimus, gabius, kupinus gerų idėjų žmones.

Mūsų misija – sukurti Jūsų verslui sėkmės istoriją.

Tai itin atsakingas, daug profesinių žinių, bei tinkamos patirties reikalaujantis darbas.

Kiekvieną kartą susipažinę su klientu mes visų pirma gilinamės į verslo esmę, identifikuojame stipriąsias puses, išskirtinius bruožus, ieškome naujų galimybių.

Mūsų darbo principų kertinė savybė – analitinis darbas. Suvokti verslo kuriamą vertę, identifikuoti klientų problemas, sukurti unikalų pasiūlymą skatinantį pardavimus.

Mūsų kuriamos koncepcijos versui grįstos giliomis įžvalgomis ir įtakingomis galiomis daryti poveikį tikslinei auditorijai: formuoti nuomonę, skatinti pardavimus, siekti išsikeltų tikslų.

Renata Janulevičienė - carusale.lt

Kūrybininkė, marketingo specialistė

Renata Janulevičienė

Tiesiog noriu viešai padėkoti visiems klientams ir partneriams, su kuriais teko ir tikiuosi dar teks dirbti. Nuoširdus ačiū už pasitikėjimą ir puikias patirtis. Labai vertinu santykius, kurie lygiaverčių mainų dėka vis auga kurdami išliekamąją vertę.

Labai malonu matyti augančius, klestinčius verslus, kuriuose yra dalis ir CARUSALE energijos, bei pačių nuoširdžiausių ketinimų. Mes iš tų, kuriems patinka atsakomybė, patinka kurti, organizuoti, priimti sprendimus, teikti pasiūlymus.

Kasdien mėgaujamės begaliniu malonumu dirbti su Jumis, su įdomiais, drąsiais, atkakliais, inovatyviais, atsakingais verslais. Smagu, kad esame vieni kitiems reikalingi. Ačiū!

Kodėl verta?

1. Todėl, kad Jūsų verslas – mums labai įdomus!

Marketingas – tai praktinė psichologija. Pradedant bet kokį darbą, viskas prasideda nuo tikslinės auditorijos identifikavimo, po kuria – žmonės. Žmonės su savo poreikias, pomėgiais, įvairiais bruožais, kompleksais, problemomis. Be galo įdomu galvoti apie juos, ką jiems būtų galima pasiūlyti? Kaip galima išpresti jų problemą? Apie ką jie svajoja? Ko jiems trūksta – iki pilnos laimės ar net pilnatvės jausmo? Ką jiems pažadėti?

2. Todėl, kad Jums visada turime gerų idėjų!

Kūrybiškumas gimdo kūrybiškumą, ir ačiū dangui, kad mes vis dar jaučiamės neišsisėmę.

Mums gerai sekasi kurti turinį, dar geriau jį mokame pavaizduoti. Visada turime verslui įdomių pasiūlymų: kaip sukurti prikaustančią interneto svetainę, padidinti pardavimus, kaip įtakoti santykius su klientais. Mielai dalinamės praktiniais marketingo patarimais.

3. Todėl, kad Jums dirbs perfekcionistai!

CARUSALE komandoje dirba vieni geriausių savo srities specialistų, turintys daug praktikos ir ambicijų kiekvieną darbą padaryti tobuliausiai. Mes išradome stebuklingą motyvacijos priemonę, kuri mus uždega siekti pačių neįtikėčiausių rezultatų.

4. Todėl, kad Jūsų rezultatai svarbiausi!

Efektyvus marketingas – nėra procentas nuo apyvartos. Dėja, negalime pasididžiuoti, mums neteko dirbti tokioje prabangoje. Mūsų klientai racionalūs, skaičiuojantys ir investuojantys į geras idėjas, kurios atsiperka. Mes labai vertiname reiklius ir netgi taupius klientus, tik jų dėka mūsų raumenys stiprėja, o rezultatai kelia nuostabą.

5. Ir žinoma todėl, kad mes labai Jus – verslininkus – gerbiame!

Visada, su entuziazmu pasitinkame naują klientą ir džiaugiamės galimybe būti naudingais.

Gerbiame Jūsų verslą, kuriam sukurti reikėjo didžiulės energijos, valios, idėjų ir įvairių resursų. Žinome, kad nėra lengvų būdų uždirbti pinigus, todėl su visa atskomybe vertiname Jūsų investicijas ir siekius sukurti savo verslui papildomos vertės.

Advokatų kontora DILEX

Į Carusale kreipėmės dėl internetinės svetainės sukūrimo. Renatos pasiūlymai dėl svetainės koncepcijos viršijo mūsų lūkesčius, lengvai radome bendrus sprendimus. Profesionalus ir atsakingas požiūris į klientą lemia aukščiausio lygio Carusale paslaugas ir galutinį rezultatą. Kiekvienas pasiūlytas sprendimas yra argumentuotas, kas klientui leidžia jaustis užtikrintu priimamų sprendimų tikslingumu. Bendradarbiaujant gavome daug žinių, patarimų ir pagalbos, kas liečia mūsų veiklos marketingo strategiją. Taigi, gavome ženkliai daugiau nei tikėjomės pradėdami bendradarbiauti su Carusale. Esame tikri, jog Carusale paslaugomis naudosimės ir ateityje.

ADVOKATAS KAROLIS ŽIBAS Advokatų kontora DILEX
UAB „Ekofrisa“ direktorė

Džiaugiuosi pasirinkusi šią įmonę. Profesionalu, kainos ir kokybės santykis tikrai atitinka, aptarnavimo lygis labai aukštas.

LINA PADVAISKIENĖ UAB „Ekofrisa“ direktorė
UAB „Rosteka“ direktorius

UAB „Rosteka“ teikia Lietuvos ir užsienio klientams tarptautinių krovinių pervežimo paslaugas Europoje bei NVS šalyse. Su CARUSALE jau eilę metų bendradarbiaujame įmonės firminio stiliaus, reklamos priemonių, interneto svetainės kūrimo ir priežiūros verslo dovanų ir kitais marketingo klausimais. Džiaugiamės aukšta darbuotojų kompetencija, jų požiūriu į darbą, nuoširdžiu bendradarbiavimu ir kūrybinėmis CARUSALE idėjomis. Esame labai patenkinti teikiamomis kokybiškomis paslaugomis ir mūsų lūkesčių įgyvendinimu, todėl drąsiai rekomanduojame CARUSALE kitoms įmonėms kaip patikimą partnerį.

EDMUNDAS PADVAISKAS UAB „Rosteka“ direktorius

Paslaugų kokybė ir pateikti sprendimai nustebina net visko mačiusius! Ačiū profesionaliai komandai už kūrybinį polėkį, pasiūlytas idėjas, profesionalumą, malonų bendravimą bei teisingą požiūrį į klientą!

UAB "Fhlife world"

Ši komanda tiesiog jaučia klientą ir pateikia viziją anksčiau, nei tu pradedi mąstyti! Kokybė, kompetencija ir kūrybiškumas - tai trys raktiniai žodžiai kalbant apie CARUSALE!

UAB "West pharma East"

Carusale kūrybinei grupei pateikėme labai individualų prašymą – sukurti logotipą „Livi Design“ prekės ženklui. Prašymas buvo, kad logotipas atrodytų kaip lietuvių liaudies karpynys ar bent jau turėtų tokių motyvų. Likome labai patenkinti rezultatu, nes „Carusale“ išpildė mūsų lūkesčius sukurdami visiškai autentišką bei orginalų logotipą ir firminį stilių mūsų drabužių brandui. Šis ženklas puošia visus mūsų gaminius, reklaminę sklaidą bei atspindi mūsų charakterį. Esame dėkingi visam kolektyvui už darbą, pelnytą pasitikėjimą bei kūrybiškumą ir smagų bendradarbiavimą!

Livi Design
Imoniu grupė “NUOVA”

Su Carusale gaminome keletą Nuova įmonių grupės svetainių, tame tarpe ir pagrindinę - www.nuova.lt. Šios agentūros sprendimai buvo labai profesonalūs ir subtilūs. Nuoširdus dėmesys, gili poreikių analizė, kūrybiški pasiūlymai mums padėjo permąstyti ir kitu kampu pažvelgti į savo veiklą. Patiko brandus požiūris į vertybes, kurios labai profesionaliai atskleistos mūsų svetainėje www.nuova.lt. Taip pat džiaugiamės pavykusiomis svetainėmis www.smeliai.lt ir www.akacijuvilos.lt. Akacijų viloms buvo sukurtas projekto dvasią atskleidžiantis logotipas ir brandbookas, pasiūlytas komunikacijos planas. Smagu dirbti, šilti darbiniai santykiai, peraugę į asmeninius - ko daugiau reikia geram bendradarbiavimui? Sėkmės Carusalei ir Renatai:)

Liuda Znaidauskienė Imoniu grupė “NUOVA”