Mūsų misija – sukurti Jūsų verslui sėkmės istoriją.

Tai itin atsakingas, daug profesinių žinių bei tinkamos patirties reikalaujantis darbas.

Kiekvieną kartą susipažinę su klientu mes visų pirma gilinamės į verslo esmę, identifikuojame stipriąsias puses, išskirtinius bruožus, ieškome naujų galimybių.

Mūsų darbo principų kertinė savybė – analitinis darbas. Suvokti verslo kuriamą vertę, identifikuoti klientų problemas, sukurti unikalų pasiūlymą skatinantį pardavimus.

Mūsų kuriamos koncepcijos versui grįstos giliomis įžvalgomis ir įtakingomis galiomis daryti poveikį tikslinei auditorijai: formuoti nuomonę, skatinti pardavimus, siekti išsikeltų tikslų.

Renata Janulevičienė

Kūrybininkė, marketingo specialistė
Renata Janulevičienė

Tiesiog noriu viešai padėkoti visiems klientams ir partneriams, su kuriais teko ir tikiuosi dar teks dirbti. Nuoširdus ačiū už pasitikėjimą ir puikias patirtis. Labai vertinu santykius, kurie lygiaverčių mainų dėka vis auga kurdami išliekamąją vertę.

Labai malonu matyti augančius, klestinčius verslus, kuriuose yra dalis ir CARUSALE energijos bei pačių nuoširdžiausių ketinimų. Mes iš tų, kuriems patinka atsakomybė, patinka kurti, organizuoti, priimti sprendimus, teikti pasiūlymus.

Kasdien mėgaujamės begaliniu malonumu dirbti su Jumis, su įdomiais, drąsiais, atkakliais, inovatyviais, atsakingais verslais. Smagu, kad esame vieni kitiems reikalingi. Ačiū!

Komanda

Marketingo specialistė
Rūta

Marketingas man kur kas daugiau nei darbas – kartu tai pomėgis, kasdieniai iššūkiai ir malonios pergalės atradus puikius sprendimus klientams. Jau studijuojajant KTU ekonomiką, supratau, kad labiausiai žavinti sritis – marketingas. Todėl nusprendžiau gilinti šios srities žinias tarptautinėje reklamos mokykloje „The Atomic Garden Vilnius“, kur mokiausi iš geriausių reklamos agentūrų.

Mano tikslas – kad atlikti darbai būtų geriausia savireklama.

Nora

Grafikos dizainerė
Nora

Daugiau nei 10 metų darbo patirtis kuriant dizainą marketingui suformavo gana išskirtinį, tačiau verslui labai tinkantį stilių. Man patinka logika ir funkcionalumas grafikoje, todėl dirbu su CARUSALE marketingo specialistėmis, kurios visada labai aiškiai suformuluoja užduotis.

Manau, kad klientams su mumis lengva dirbti, nes sugebame labai greitai suprasti jų poreikius ir vizijas.

Aleksas

Programuotojas
Aleksas

Su CARUSALE komanda kartu dirbam jau eilę metų. Nors kas kartą imantis naujo projekto susiduriame su naujais iššūkiais ir didesniais reikalavimais, mums patinka, kad Renata ir Rūta sugeba sukurti įdomaus turinio, pateikia labai gerą dizainą, tad galutiniame rezultate svetainės būna išskirtinės, traukiančios dėmesį.

Esame labai patikimi svetainių kūrėjai, nes dirba puiki komanda, kiekvienas išmanantis savo darbą geriausiai.

Kodėl verta?

Todėl, kad Jūsų verslas –
mums labai įdomus!

Marketingas – tai praktinė psichologija. Pradedant bet kokį darbą, viskas prasideda nuo tikslinės auditorijos identifikavimo, po kuria – žmonės. Žmonės su savo poreikias, pomėgiais, įvairiais bruožais, kompleksais, problemomis. Be galo įdomu galvoti apie juos, ką jiems būtų galima pasiūlyti? Kaip galima išpresti jų problemą? Apie ką jie svajoja? Ko jiems trūksta – iki pilnos laimės ar net pilnatvės jausmo? Ką jiems pažadėti?

Todėl, kad Jums visada
turime gerų idėjų!

Kūrybiškumas gimdo kūrybiškumą, ir ačiū dangui, kad mes vis dar jaučiamės neišsisėmę. Mums gerai sekasi kurti turinį, dar geriau jį mokame pavaizduoti. Visada turime verslui įdomių pasiūlymų: kaip sukurti prikaustančią interneto svetainę, padidinti pardavimus, kaip įtakoti santykius su klientais. Mielai dalinamės praktiniais marketingo patarimais.

Todėl, kad Jums dirbs perfekcionistai!

CARUSALE komandoje dirba vieni geriausių savo srities specialistų, turintys daug praktikos ir ambicijų kiekvieną darbą padaryti tobuliausiai. Mes išradome stebuklingą motyvacijos priemonę, kuri mus uždega siekti pačių neįtikėčiausių rezultatų.

Todėl, kad Jūsų rezultatai svarbiausi!

Efektyvus marketingas – nėra procentas nuo apyvartos. Dėja, negalime pasididžiuoti, mums neteko dirbti tokioje prabangoje. Mūsų klientai racionalūs, skaičiuojantys ir investuojantys į geras idėjas, kurios atsiperka. Mes labai vertiname reiklius ir netgi taupius klientus, tik jų dėka mūsų raumenys stiprėja, o rezultatai kelia nuostabą.

Ir žinoma todėl, kad mes labai Jus – verslininkus – gerbiame!

Visada, su entuziazmu pasitinkame naują klientą ir džiaugiamės galimybe būti naudingais. Gerbiame Jūsų verslą, kuriam sukurti reikėjo didžiulės energijos, valios, idėjų ir įvairių resursų. Žinome, kad nėra lengvų būdų uždirbti pinigus, todėl su visa atskomybe vertiname Jūsų investicijas ir siekius sukurti savo verslui pridėtinę vertę.

Mus rekomenduoja VISI nuolatiniai mūsų klientai!
Mumis pasitiki, nes dirbame atsakingai ir kūrybingai!
Meniu