LIVI

Moteriškų drabužių mados namai, kuriantys jaukiai žavius, neįpareigojančius, charizmatiškus modelius laisvoms, kūrybingoms, aktyvioms moterims. Natūralūs audiniai ir lengvi siluetai – kūrybingos dizainerės Linos Janušauskės gaminių bruožiai.

Užduotis: sukurti logotipą, firminį ženklą, kuris atspindėtų dizainerės kūrybinius bruožus, būtų išraiškingas ir įsimintinas.

Rezultatas: sukurtas unikalus LIVI ženklas, kuris labai greitai pritapo prie dizainerės veiklos ir stilingai puošia kiekvieną LIVI kurtą drabužį. Taip pat sukurtas visas firminio stiliaus paketas, etiketės ir kiti firminios stiliaus atributai.

„Carusale“ kūrybinei grupei pateikėme labai individualų prašymą – sukurti logotipą „Livi Design“ prekės ženklui. Prašymas buvo, kad logotipas atrodytų kaip lietuvių liaudies karpynys ar bent jau turėtų tokių motyvų. Likome labai patenkinti rezultatu, nes „Carusale“ išpildė mūsų lūkesčius sukurdami visiškai autentišką bei orginalų logotipą ir firminį stilių mūsų drabužių brandui. Šis ženklas puošia visus mūsų gaminius, reklaminę sklaidą bei atspindi mūsų charakterį. Esame dėkingi visam kolektyvui už darbą, pelnytą pasitikėjimą bei kūrybiškumą ir smagų bendradarbiavimą!

Įmonės direktorė

NT prekinis ženklas „FULL HAUS“
Viltis nėra strategija. Geriausia strategija – „Dilex“.
Meniu